DeFacto Bahreyn’de ilk şubesini açıyor

Bahreyn’deki ilk şubesini açmaya hazırlanan DeFacto 1500 m2’lik mağazada kadın, erkek ve çocuklara yönelik ürünlerini satışa sunacak.

Bahreyn Krallığı Bahreyn’deki ilk şubesini Seef Mall – Seef Bölgesi’nde açacak olan DeFacto ile kira sözleşmesi imzaladı.

1500 m2’lik mağazada erkek, kadın ve çocuklara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunulacak ve DeFacto Baby, DeFacto COOOL, DeFacto Fit, DeFacto STUDIO gibi alt markalar aracılığıyla farklı hedef kitlelere hitap edecek.

NAD Group Kurucusu ve CEO’su Nabeel Abdulrahman Dabwan konuyla ilgili şunları söyledi:

“DeFacto, enerjik, konforlu ve eğlenceli moda ürünleri arayan müşteriler için tek adresli bir mağazadır. Fiziksel ve çevrimiçi mağazalarımız, hedef demografik gruplarımızın zevklerine uygun çeşitli giyim, aksesuar, ayakkabı ve ev giyim ürünleri sunmaktadır. Seef Mall’un Bahreyn’deki modern alışveriş merkezi deneyiminin öncüsü olarak ünü, DeFacto’nun moda dünyasındaki yenilikçi konumunu tamamlıyor ve onu Krallık’taki ilk şubesi için ideal bir seçim haline getiriyor.”

Seef Properties Ticari Sorumlu Vekili Mohamed Al Qaed şunları söyledi:

İdeal konumu, çeşitli mağazaları ve mükemmel hizmetleriyle Seef Mall – Seef Bölgesi, DeFacto’nun teklifleri için mükemmel bir konumdur. Estetik tasarımı ve ideal fiyatı sayesinde geniş ürün yelpazesinde herkes için bir şeyler var. Bahreyn’deki bu heyecan verici başlangıcı sabırsızlıkla bekliyoruz ve dünyanın dört bir yanından en iyi markaları çekme konusunda kararlılığımızı sürdürüyoruz.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x