Gündemden Düşmeyen Engin Polat’ın Taklidini Yapan Kullanıcının Videosu Viral Oldu

Polat çifti son dönemde haklarındaki iddialar sebebiyle gündemden bir türlü düşmüyor. Bu iddialara karşı Engin Polat, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden bir video paylaştı. TikTok’ta bir kullanıcı da bu videoyu taklit edince video kısa sürede patladı ve yorum yağmuruna tutuldu. 

Gelin iki videoya da birlikte bakalım 👇

Usulsüzlük, kara para aklama, tetikçi tutma ve daha birçok iddia ile adları anılan Polat çifti, yaptıkları paylaşım ve açıklamalarla da bir an olsun gündemden düşmüyorlar.

Kendilerine yöneltilen tüm iddiaları yalanlayan Engin Polat son olarak Dilan Mücevherat için yalnızca 15 bin TL vergi ödedikleri açıklamasıyla gündeme gelmişti.

İddialar karşısında Dilan Polat’ın aksine daha az paylaşım yapan Engin Polat, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden “Meşgul zihinler, memnun kalpler ve kendini bulmuş insanlar asla başkalarının hayatına karışmazlar.” notunu düştüğü bir video paylaştı.

Videoyu buradan izleyebilirsiniz 👇

Bu paylaşımı ile “hayatımıza karışamazsınız” mesajı veren Engin Polat’ın videosu kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu. Hal böyle olunca videoyu tiye alanlar da gecikmedi.

Engin Polat’ın bu paylaşımını tiye alan @mileszuvay adlı kullanıcının TikTok’ta çektiği video da kısa sürede viral oldu.

@mileszuvay’ın videosunu buradan izleyebilirsiniz 👇

Engin Polat’ın bu videosuna twitter kullacılarından da yorumlar gecikmedi 👇

Yine @mileszuvay’ın yaptığı Engin Polat’ın paylaşımına gelen yorumlar da hepimizi güldürdü 😅

Siz yapılan bu parodiyi nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım 👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x